ЦОІТ представляє

День кар’єри дівчат в ІТ 2018
ЦОІТ26 квітня 2018 року учні 9-х класів КЗ «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 28» (куратор – Наталія Северенчук, методист ММК, учитель інформатики ЗЗСО № 28), які є студентами Міжнародної академії Cisco, вдруге стали учасниками вебінару, присвяченого Міжнародному дню кар’єри дівчат в ІТ 2018.Поспілкуватися з успішними жінками були запрошені дівчата та хлопці закладу. Організатор події – Центр підтримки академій Cisco Запорізької державної інженерної академії.
31311320_1368536766623760_3939029766903955456_nПодія проходила за підтримки Інституту модернізації змісту освіти. Кабінет інформатики школи на одну годину став локальним майданчиком події «День кар’єри дівчат в ІТ 2018», у якому була організована ігрозона – учні мали можливість взяти участь у змаганнях з гри CiscoBinaryGame (тетріс у двійковій системі) або працювати з віртуальним десктопом Virtual Activity Desktop (зібрати ПК на екрані комп’ютера).
Під час вебінару своїм досвідом роботи в ІТ напрямку ділилися:
Яна Капелюх, інженер Глобального центру технічної підтримки клієнтів Cisco в Кракові;
Ірина Попова, СТО (технічний директор) компанії Light IT, м. Запоріжжя;
Ольга Епур, SeniorSoftwareEngineer, компанія Luxoft, м. Київ;
Олександра Грушко, SoftwareEngineer в SUSQUEHANNA PACIFIC PTY LTD, Сідней, Австралія.
Успішні жінки наголосили учням, що для успіху в ІТ сфері необхідні знання математики та англійської мови та надихали своїм прикладі, що завжди потрібно рухатися в тому напрямку, який подобається.
Олександра Грушко, яка є випускницею Запорізької державної інженерної академії та Міжнародної академії Cisco, переконала учнів, що програмування – це постійний рух до нового та цікавого, а бути програмістом – це чудово. Це відкриває безліч можливостей, одна з яких – робота у віртуальній команді з будь-якої точки світу.
31301783_1368536676623769_2297481609831514112_nВсім учням, які зареєструвалися на вебінар “Міжнародний день кар’єри дівчат в ІТ 2018”, Мережева академія Cisco надала безкоштовний доступ до курсу “IntroductiontoInternetofEverything”. Після проходження тесту exys учні мають можливість отримати сертифікат Академії мережевих технологій Cisco.
Міжнародний день кар’єри дівчат в ІТ відзначають щорічно в четвертий четвер квітня. На сьогоднішній день понад 300 000 дівчат та молодих жінок взяли участь у більш ніж 9000 святкових заходах у 166 країнах світу.

На допомогу вчителю –  створення навчального середовища 

Перелік сервісів:

  • https://slides.com – створення презентації, якою можна керувати з телефону;
  • https://kahoot.com, https://kahoot.it – створення вікторин, тестів для учнів;
  • https://www.peardeck.com/ – урок у мобільному телефоні (для приєднання в учнів має бути обліковий запис Google);
  • https://nearpod.com/– потужний сервіс створення уроку з вбудованими презентацією, тестами (є можливість вбудовувати математичні формули), відео з бібліотеки, 3D моделями і т.п.;
  • https://Socrative.com – створення вікторин, тестів (є можливість відкривати сесію для опитування учнів);
  • https://pixton.com – створення коміксів (діалоги – англомовні);
  • https://canva.com – альтернатива Publisher;
  • http://www.myhistro.com/ – створення хроніки (є можливість створення подій, історій з посиланням на Google Карти);
  • https://padlet.com – інтерактивна дошка.
Advertisements