Сторінка дошкільника

Дев’ята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти»

vistavka-78Головна подія освітньої галузі України – Дев’ята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та Сьома міжнародна виставка освіти за кордоном «WorldEdu» – зібрала у Київському Палаці дітей та юнацтва 758 учасників із 25 регіонів України та 12 країн світу: Словаччини, Чехії, Німеччини, Іспанії, Канади, США, Болгарії, Польщі, Молдови, Грузії, Латвії, Китаю. Виставку, що відбувалася 15-17 березня 2018 року, супроводжувала тематична програма, яка включала конференції і презентації, семінари і круглі столи, майстер-класи і воркшопи, відкриті уроки і панельні дискусії за участю керівників, провідних фахівців і науковців, практичних працівників галузі освіти та закордонних навчальних закладів, міжнародних представництв, виробників і постачальників навчального обладнання, а також випускників, учнів, батьків і широкої громадськості. Власний досвід інноваційної освітньої діяльності на Дев’ятій Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2018» представив Полтавський заклад дошкільної освіти № 78 «Пізнайко».

У конкурсі з тематичної номінації «Інноваційні підходи до розбудови інклюзивної освіти як умова розвитку соціальної компетентності дітей і молоді з особливими потребами» заклад дошкільної освіти № 78  отримав бронзову медаль та диплом за презентацію досягнень і інноваційних пошуків.
Педагоги закладу провели  майстер-класи, які зацікавили відвідувачів виставки.

     Чергове засідання постійно-діючого консультативного пункту 

акинина22 березня 2018 року в ЗДО (я-с) №13 «Сонечко» провів чергове засідання постійно-діючого консультативного пункту «Пізнавальний розвиток дошкільника (інноваційні технології)» для  вихователів-початківців та зацікавлених темою педагогів ЗДО, СНВК за темою «Навчальний курс «Логіки світу» І.Б. Стеценко дошкільникам».
Метою роботи консультпункту було збагачення досвіду педагогів-початківців щодо використання навчального курсу  як  засобу  стимулювання  та розвитку логічного мислення і  інтелектуальних здібностей дітей за допомогою розвивальних ігор.
        Роботу консультативного пункту відкрили :
– Цехмистро О.І. – головний спеціаліст   управління освіти, яка наголосила на 123.3важливість  використання у роботі з дошкільниками даної технології;
– заступник начальника управління освіти – начальник відділу загальної середньої, дошкільної та спеціальної освіти Акініна Л.Є. , яка розповіла про наступність  у роботі школи та дошкільного закладу  щодо використання навчального курсу І. Стеценко «Логіки світу» .
Вихователь-методист ЗДО (я-с) №13 «Сонечко» Кирячок Л.І. провела мультимедійну презентацію «Навчальний курс «Логіки світу» І.Б. Стеценко дошкільникам».
Присутні мали можливість переглянути фрагменти занять з використанням навчального курсу «Логіки світу «  в молодших та середніх групах:

  • «Капітошка в гостях у малят»123

молодша група «Пізнайко» –
Вихователь: Демус Тетяна Миколаївна (кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії»);

  • « Промінці-пустунці»

молодша група «Теремок» –
Вихователь :  Соломіна Людмила Іванівна (кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії»);

  • «У пошуках кольорів веселки »

середня  група «Бджілка» –
Вихователь: Брижань Наталія Григорівна (кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії»);

    • «Плоди дивної форми»123.2

середня група «Вишенька»
Вихователь :    Озерна Наталія Володимирівна (кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії»).
Після перегляду практичної частини вихователь-методист та вихователі закладу  провели з присутніми педагогами цікаві вправи  на розвиток логічного мислення та інтелектуальних здібностей. Вихователі на практиці переконались в ефективному використанні навчального курсу в освітньому процесі з дітьми. Цехмистро Олена Іванівна підвела підсумок роботи консультпункту на базі ЗДО №13 протягом навчального року.

Методичні рекомендації РОЗВИТОК ЛОГІКО-МАТЕМАТИЧНОГО МИСЛЕННЯ У ДІТЕЙ ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ

У переддень весни

IMG_1513.JPGНа початку березня в ПСНВК №45 відбулася творча зустріч з сучасною українською літераторкою,  полтавською поетесою  Валентиною Нездойминогою – членом Полтавської  спілки  літераторів, літературної студії «Голос Ветерана», Лауреатом літературної премії ім. Панаса Мирного, Лауреатом загальнонаціонального конкурсу «Українська мова –мова єднання». Вона презентувала збірку віршів для дошкільників «Від весни до весни».
Діти підготували інсценізацію  віршів поетеси, виставку творчих художніх робіт «Вірші у кольоровій палітрі». І дорослі і діти відчули подих весни. Поетичні рядки були  досить простими та доступними дітям, а головне повчальними та такими що виховують любов до рідної природи, рідного краю, мови, тому дошкільнята були уважними слухачами.

IMG_1531.JPG

IMG_1530.JPGIMG_1523.JPG

Advertisements