Проекти

Перший крок до “European Maker Week”

1Приємна новина! Полтавська загальноосвітня школа №9 офіційно отримала акредитацію в якості співорганізатора «European MakerWeek» (Європейський тиждень виробників), який уже вдруге проводиться в Європейському Союзі.
Тепер нас можна знайти на карті заходів до EMW.

Європейський тиждень виробників – це ініціатива, яку офіційно підтримує Європейська Комісія та впроваджує компанія Maker Faire Rome у співпраці з Startup Europe, яка спрямована на залучення громадян країн Європи до світу новітніх технологій, FabLabs, Makerspaces, Hackersapce та Hardware Starups Environment.
Цілі Європейського тижня виробників складаються з двох складових:
1. Сформувати обізнаність про важливість культури розробника для сприяння креативної, творчої та інноваційної освіти у всіх школах Європи.
2. Побудувати мости між місцевою владою та засобами масової інформації та основними гравцями власних екосистем місцевих виробників.
В цьому році до акції вже долучилося 28 країн Європи. В Україні в заходах братимуть участь у двох місцях, одним з яких є наша школа.
В рамках EMW в школі будуть проведені:
1. «Arduino Workshop from experts» (майстер-класи експертів з розробки креативних проектів на платформі Arduino).
2. «Flash mob “Dancing robots”» (Флеш моб танцюючих роботів).

Участь КЗ «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 28» у міжнародній науково-методичній конференції «Національна розмова: розвиток медіаграмотності в Україні»

з президентом академії української преси В. ІвановимЩо таке медіаграмотність і для чого вона потрібна — про це йшлося на Шостій науково методичній конференції «Національна розмова: розвиток медіаграмотності в Україні», що відбулася у Києві 20-21 квітня. Організаторами виступили Академія української преси в партнерстві з Міністерством освіти і науки України за підтримки Програми У-Медіа Інтерньюс-Нетворк та Deutsche Welle Academie. Конференція  відбулася за участі Надзвичайного і Повноважного Посла США в Україні Марі Йованович. У рамках конференції відбулося декілька пленарних сесій: державні пріоритети розвитку медіа грамотності; ключові медіагравці: як найпопулярніші медіа впливають на громадську думку; шляхи подолання дезінформації, чим громадянське суспільство, медіа та освіта можуть бути корисними?

Менеджер медіаосвітніх програм Академії української преси Оксана Волошенюк, зауважила: «Шоста конференція з медіаосвіти і медіаграмотності —  найголовніша медіаосвітня подія року. Не лише тому, що вона є визнаною авторитетною платформою для обміну досвідом, а й тому, що саме цього року тут, чи не вперше, була інспірована національна розмова за участі основних суб’єктів державної політики в освітній, молодіжній, культурній, інформаційній сфері. Це надалі дозволить спільно опрацьовувати подальші вектори руху, систематизувати та узгоджувати дії».

 

Advertisements