НУШ

Зустрічі початківців у навчально – методичних центрах

Згідно з планом роботи ММК у навчально – методичних центрах учителів початкових класів нам базі ЗЗСО № 9 та 11 відбулися зустрічі педагогів, які другий рік  навчають за новим Державним стандартом.
Керівники навчально – методичних центрів Костиренко Н.І.(ЗЗСО №9) та Писаренко О.В.(ЗЗСО №11) із використанням презентацій ще раз акцентували увагу на  нормативно – правову базу, яка використовується під час організації освітнього процесу в НУШ. Початківці активно аналізували підручники та  методичне забезпечення до них, вказуючи на їх позитивні сторони та недоліки.  Учителі обмінювалися досвідом, обговорювали наболілі питання.
Методистом ММК Бондаренко Н.М. було проведено міні – тренінг, де групи учасників навчально – методичних центрів представляли відповіді на питання:

  • що подобається в НУШ;
  • що є важким у впровадженні Нового Державного стандарту;
  • щоб я змінила в освітньому процесі НУШ4
  • побажання учителям, які будуть на наступний навчальний рік навчати дітей у 2 класі.

Учителям практично подобається все, окрім: велика кількість учнів у класах; розмаїття підручників для ПШ – важко визначитися у виборі.
Цікаво прозвучали і побажання вчителям майбутніх 2 класів:

  • заздалегідь опрацьовувати підручники для 2 класу;
  • не чекати кращого моменту: починати одразу працювати в парах, групах, використовувати нові методи навчання; шукати однодумців;

критично аналізувати; відчувати своїх учнів.

І тоді ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ!

Ніна Бондаренко, методист ММК

 

%d блогерам подобається це: