Вітання

Вітаємо переможців!

13 березня 2018 року на базі молодіжного центру (науковий керівник центру тренінгових технологій Юрко І.В.) ВНЗ Укоопспілки «Полтавського університету економіки і торгівлі» в рамках проведення VI Чемпіонату Полтавської області з основ підприємництва „Крок до бізнесу” відбувся міський етап змагання серед школярів м. Полтави. У чемпіонаті взяли участь команди старшокласників ЗЗСО  № № 1, 7, 17, 19, 24, 26, 27, 28, 31, 32, 33, 38. Всі учасники проявили ерудованість, логічне мислення при вирішенні поставлених завдань.Конкуруючи за найбільший прибуток, у фінальній грі перше місце виборола команда гімназії№31(керівник Іващенко Н.С.), друге – команда ЗЗСО №27 (керівник Озерчук Г.Б.), третє –  команди гімназії №32 (керівник Устінова І.О.) та ліцею №1 (керівник Московченко Н.О.).

Дорогі жінки!
Пробудивши від сну природу, весна розмалювала все навколо найніжнішою аквареллю і нагадала нам про свято – 8 Березня.
Прийміть щирі вітання з цим прекрасним днем, адже жінка – це найчарівніше, що є у світі, вона робить його кращим, приносить добро і любов, турботу і віру.
Нехай ніжність і жіночність завжди сповнюють Ваші серця      радістю й любов’ю.
Побільше посміхайтеся, будьте щасливі, задоволені, успішні, а головне – любіть! Нехай здійснюються Ваші найзаповітніші мрії  та сподівання!
З повагою
начальник  управління освіти     Л. Марталішвілі

Свій 80-літній ювілей відзначила Полтавська загальноосвітня школа №2

9 лютого 80 років виповнилося Полтавській загальноосвітній школі №2.

На урочистий захід зібралася велика шкільна родина, до якої, за часи існування навчального закладу, приєдналися чимало. Серед присутніх – вчителі-ветерани, які усе своє життя віддали викладацькій справі у стінах цього закладу, вчителі, які вже давно тут не працюють, але свій трудовий шлях розпочинали саме у ЗОШ №2, випускники багатьох років. Щиро радіють теплим зустрічам, обіймаються, вітають один одного.

Майже 25 років заклад очолювала Ольга Шемет. Торік жінка пішла на заслужений відпочинок. Її пам’ятають і люблять, шанують і завжди раді бачити.

Нині ж школою опікується Наталія Дмитренко, яка працює на посаді директора з вересня 2017 року.

На ювілей навчального закладу завітав Полтавський міський голова Олександр Мамай. Очільник міста привітав велику родину школи та висловив щирі слова подяки педагогічному колективу:

Міський голова вручив подяки та грамоти кращим з кращих вчителям загальноосвітньої школи. Кульмінаційним моментом урочистої частини стало вручення сертифіката на отримання мультимедійного комплексу. Особливим подарунком для викладачів стали 35 путівок до міста Лева від Олександра Мамая.

Для усіх присутніх свої виступи подарували юні учасники вокальних та хореографічних колективів навчального закладу.

 

Advertisements