Влада і освіта

Офіційне відкриття спортивного  майданчика з «антивандальним» обладнанням

DSC_337424 квітня 2018 року відбулася важлива подія в житті Полтвського НВК №16 та жителів мікрорайону Огнівка – офіційне відкриття  спортивного  майданчика з  «антивандальним» обладнанням. На даний захід із робочим візитом завітали секретар міської ради Деркач О.А., начальник управління освіти Марталішвілі Л.А. та депутат міської ради Корнійчук В.П. Директор НВК Явтушенко В.І. зазначив, що відкриття майданчика надасть можливість дітям займатися на тренажерах не лише на уроках фізичного виховання, а й покращувати свій фізичний стан  у позаурочний час.  А крім того,  тренуватися тепер мають можливість і всі шанувальники спорту мікрорайону Огнівка.

Висловлюємо слова вдячності міській владі за підтримку розвитку спорту у м. Полтаві!

DSC_3413

 

Перше заняття у спортзалі Полтавської гімназії № 32 після проведення капітального ремонту 

мамай125 квітня міський голова Полтави Олександр Мамай з робочим візитом відвідав гімназію №32. Цього дня у закладі подвійне свято: спортивний захід «Весела естафета» та перше заняття у залі після проведення капітального ремонту.

мамай4Як зауважує педагогічний колектив – тепер такі заходи організовуватимуть частіше. Учитель фізичної культури Юрій Іванов зазначив, що з попередніми умовами – не зрівняти. Тепер у залі не холодно, комфортно, є все необхідне. Та найбільше такому оновленню радіє малеча.

З міського бюджету на капітальний ремонт спортивної зали спрямовано 1 мільйон 58 тисяч гривень. Під час розмови з колективом гімназії міський голова Олександр Мамай наголосив, що турбота про підростаюче покоління – пріоритет для міської влади, а тим більше, коли питання стосуються фізичної культури дітей, привчання їх до спорту, здорового способу життя.

По завершенню заходу мер Полтави Олександр Мамай особисто привітав кожну команду школярів.

мамай2               мамай3

Нагородження переможців та лауреатів премії видатного письменника та гумориста Миколи Гоголя

ииии2 квітня у Полтавському обласному музично-драматичному театрі відбулося традиційне нагородження переможців та лауреатів премії видатного письменника та гумориста Миколи Гоголя. Щорічний конкурс проводився в наступних номінаціях: есе, твір-роздум, поема, ода, оповідання, вірші, п’єса. Переможці та фіналісти отримали премії у розмірі 1 500, 1 200, 1 000 та 800 грн. Також були відзначені учасники заохочувальними преміями у розмірі 650 грн. Юних літераторів вітав міський голова Олександр Мамай.
Вітаємо переможців!
І м. – Олександра Григор’єва (ЗЗСО № 38);
Катерина Коваль (гімназія № 33);
ІІм – Анна Звенігородська (ЗЗСО № 25);
Ольга Дуденко (гімназія № 17);
ІІІ м. – Ростислав Тараненко (ЗЗСО № 2);
Катерина Татарченко (гімназія «Здоров’я» № 14);
Єлизавета Воронянська (гімназія «Здоров’я» № 14);
Софія Сердюк (гімназія «Здоров’я» № 14).
ннннТакож були нагороджені вчителі Жанна Корнієнко (ЗЗСО № 38), Любов Поливяна (гімназія № 33), Любов Овсяник ((гімназія «Здоров’я» № 14).
Після урочистого нагородження та перегляду вистави «Страшна помста» представники міської та обласної влади разом з переможцями та фіналістами премії, а також усі небайдужі полтавці, віддали свою шану великому письменнику, поклавши квіти до підніжжя пам’ятника Миколі Васильовичу Гоголю.

6666

Advertisements